O Riegrovce

V Riegrovce si můžete pochutnat na kvalitních hambáčích včetně 100% Wagyu  a pivech z řemeslného pivovaru Buchťák, který pro naši restauraci vaří více než 7 druhů piv, prostě ideální místo pro relax s přáteli, nebo obchodní schůzky a jednání.

Riegrovka se nachází v srdci Olomouce, pár metrů od památky Sloupu Nejsvětější Trojice.  Naším posláním je vždy podávat perfektní steaky, ale i další dobroty, které souvisí s grilem a grilováním.

Usilujeme o to, aby se naše restaurace zařadila mezi ty nejlepší. Proto pečlivě dbáme nejen na výběr nejkvalitnějšího hovězího masa, ale i na jeho úpravě a prezentaci.

Nabízíme více než prvotřídní steaky, dlouhou dobu se věnujeme zrání masa suchou metodou a dovolujeme si tvrdit, že v této disciplíně jsme na špici v ČR.

U nás můžete ochutnat steaky z KÓBE PRIME BEEF, 100% Wagyu, ale i 100 dní vyzrálé steaky z prvotřídního hovězího masa z masných plemen skotu.

Pokud chcete ohromit Vaše obchodní partnery, kamarády a známé, pozvěte je k nám!!!!

Naše restaurace se může pochlubit vynikajícími předkrmy, rozsáhlou kolekcí vín, sbírkou více než 120 druhů rumů z celého světa, kterou se snažíme dále rozšiřovat, a dvěma privátními salónky, které byly navrženy pro Vaše kulinářské zážitky. Kapacita celé restaurace je až 250 míst k sezení.

Perfektní steaky a burgery, skvělá vína, nabídka piv z řemeslného pivovaru a Vaše spokojenost – to jsou věci, na kterých nám záleží.

Dobrou chuť!

NAŠE RESTAURACE

DARUJTE ZÁŽITEK:

Chcete udělat někomu radost nebo uvažujete nad netradičním dárkem?

Darujte zážitek formou dárkového poukazu do naší restaurace.

Poukazy lze zakoupit přímo v restauraci nebo na telefoním čísle 608305850

Rezervace

Přejete si rezervovat stůl v restauraci Riegrovka?

Riegrova 381/22, 779 00 Olomouc